Penny Dreadful’un 3. Sezonu Onay Aldı

Korku, gerilim ve gizem türündeki ‘’Penny Dreadful’’ dizisinin 3 . sezon çekimleri için yeşil ışık verildi.

5 Temmuz 2015’de yayımlanacak son bölümle 2. sezona veda edecek dizinin gösterildiği Showtime TV kanalı, reytinglerinden memnun olduğu ‘’Penny Dreadful’’ a  devam onayı verdiğini açıkladı.

11 Mayıs 2014 ilk defa yayımlanan dizinin ilk sezonu 29 Haziran 2014’de sonlanmış ve toplamda 8 bölümden oluşmuştu. 10 bölümden oluşan 2. Sezon, 3 Mayıs – 5 Temmuz 2015 tarihleri arasında sürerken, 9 bölümden oluşacak 3. sezonun 2016 yılında gösterilmesi bekleniyor. Dizinin bu sezonu da gene İrlanda’nın Dublin şehrinde çekilecek.

Viktorya döneminin Londra’sında geçen dizi de klasik korku hikâyelerinin ana karakterleri (Frankenstein, Dracula vb.) bir araya getirilmiş durumda. Josh Hartnett, Eva Green, Billie Piper, Harry Treadaway ve Helen McCrory gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi de her yeri kana bulanmaya devam edecek.

Fazla şiddet içerdiği için bazı olumsuz eleştiri oklarının hedefi olan ‘’Penny Dreadful’’ un büyük dizi sitelerinden 7.5/10 gibi bir not aldığını görüyoruz.

Fikir vermesi açısında ilk sezonun pilot bölüm fragmanını aşağıda ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE