Oyunder’den Yeni Bir Türk Geliştiriciler Konferansı

Oyunder (Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayıncılar Derneği) 15 Ekim 2015’de mobil oyun sektöründe başarılı işlere imza atmış 3 geliştiriciyi konuşma yapmak üzere bir araya topluyor.

‘’Post Mortem’’ isimli panele Gram Games’den Mehmet Evecit, Duello Games’den Benan Arıgil ve Recontact İstanbul oyununun geliştiricisi Eray Dinç katılacaklar. Oyunların yapımı esnasında aşılması gereken zorlukları, başarıları, başarısızlıkları ve kazandıkları tecrübeleri aktaracak olan geliştiriciler, aynı zamanda katılımcıların sorularını yanıtlayacaklar.

Gram Games’in keyifli mobil oyunu ‘’1010!’’, Duello Games’in  geliştirdiği ve Square Enix tarafından yayımcılığı yapılmış ‘’Snack Truck Fever’’ ve Eray Dinç’in İstanbul içinde geçen dedektiflik oyunu ‘’Recontact: İstanbul’’ ana konu başlıklarını oluşturacak.

Etkinliğin 15 Ekim 2015’de Koç Üniversitesi İnkübasyon Merkezi, Şişli İstanbul’da saat 18.00’de başlayacağını ve tamamen ücretsiz olacağını belirtelim.  

Oyun endüstrisi konusunda oldukça tecrübeli bir kadro tarafından kurulan Oyunder, üye profili olarak oyun tutkunu profesyonelleri ve amatörleri bir arada barındırıyor. Türk oyun sektörünü global ölçekte rekabete hazırlamayı kendine amaç edinmiş dernek, 3 senedir faaliyetlerini hızlandırarak sürdürmekte.

Ayrıca dernek, haftalık yayımladığı ücretsiz bülten sayesinde, oyun piyasasındaki gelişmeleri okurlarına sunuyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE