Oyunder, Sanal Gerçeklik (VR) Hakkında Konferans Verecek

Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayıncılar Derneği (Oyunder), teknoloji ve oyun severleri ‘’Sanal Gerçekliğin Güncel Durumu’’ konulu konferansına davet ediyor.

11 Temmuz 2015 Cumartesi günü, 12:00 – 15:00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi, Galata Kampüsünde düzenlenecek olan etkinlikte, geleceğin teknolojisi olarak kabul edilen sanal gerçeklik (virtual reality) hakkında geniş bir tanıtım yapılacağı duyuruldu.

Sanal gerçeklik teknolojisinin tüm tüketicilere sunulmasına sayılı zaman kala, mobil cihazları ve video oyunları nasıl etkileyeceği ve 1990’dan günümüze kadarki gelişim süreci hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca, diğer endüstrilerle nasıl etkileşim haline gireceğine dair bazı ipuçları da verilecek.

Öte yandan, Crytek, Codemodeon ve Turkey Virtual Reality (VRT) tarafından Workshop’lar düzenlenecek. Yapılan sunumlar sonrası Oculus Rift, Samsung Gear, Freefly VR ve Google Cardboard tarafından geliştirilen sanal gerçeklik teknolojilerini bizzat test edebilecek ve yakın zamanda sizleri nelerin beklediği öncesinden görebileceksiniz.

Sunumların bir kısmı İngilizce olarak yapılacağını hatırlatalım, ayrıca etkinliğinin herkese açık ve tamamen ücretsiz olacağını da belirtelim.

Bizde, Turkgamer olarak katılımcıların arasında olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE