Overwatch’ta 2. Sezon Başlıyor

Son zamanların en çok konuşulan oyunlarından biri olan, Blizzard yapımı Overwatch yeni sezonuna biraz erken girdi.

Overwatch’ın yeni sezonu 6 Eylül 2016 olarak planlanmıştı ancak bu tarih biraz öne çekildi. Oyunun 2. sezonu PC ve Xbox One için açıldı. Overwatch’un geliştirici ekibinde yer alan Jeff Kaplan bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı. PlayStation 4 için oyunda bir sorun çıktığını ve bu yüzden ikinci sezon başlangıcının henüz PlayStation 4’lerde olmadığını söyledi. Fakat bu konu üzerinde çalıştıklarını da belirtti.

Oyunun ikinci sezonunda rekabetçi moduna birtakım değişiklikler ve düzenlemeler geldi. Bilindiği üzere oyundaki eşleştirme sistemi oyuncular tarafından eleştiriliyordu. Bu yüzden eşleştirme sistemi üzerinde de yenilikler yapıldı. Ayrıca oyuna yeni ligler eklendi. Altın, Gümüş, Bronz gibi yeni liglerin eklenmesiyle, yetenek puanlandırma sistemi de değişti ve yenilendi. Oyuncular bu değişiklikler ile yeni sezonun daha iyi olmasını bekliyorlar ve oyunun eski sistemini aratmamasını umuyorlar.

Bu yeniliklerin dışında 2. sezonunda oyuna bir de harita eklendi. Bu haritanın ismi, Eichenwalde olarak belirtildi. Oyunun yeni sezonunda artık yeni bir haritayla oynayabilirsiniz .

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE