Overwatch’a Zombi Modu Geliyor

Overwatch oyuncularından biri tarafından, oyun için bir zombi modu hazırlandı.

Bilindiği üzere zombi modları, çeşitli oyunlar arasında şu sıralar oldukça popüler. Hiç tahmin etmeyeceğimiz oyunlar bile zombi modu yayımlayabiliyor. Bunun sebebi de zombilerin popülerleşmesi ya da oyunlarda zombilerle uğraşmanın eğlenceli olması olabilir. Hal böyle olunca, zombi çılgınlığından Blizzard da geri kalmamış. Popüler oyunu Overwatch için, bir zombi modu hazırlanmış. Fakat bu modun Blizzard yapımı olmadığını da belirtelim. Bu zombi modu, Deltin ismindeki bir Overwatch oyuncusu tarafından hazırlandı. Bu modu Blizzard yapmamış olsa da elbette ki bunda şirketin katkısı var; çünkü Blizzard oyuncuların kendi haritalarını ve oyun modlarını hazırlayabilmelerine olanak sağlıyor. Bu hayran yapımı modlar da oldukça farklı ve eğlenceli olabilir.

Deltin tarafından geliştirilen bu zombi modunda ise; her zamanki gibi iki takımın savaşı olacak ancak bu sefer rakibiniz zombiler olacak. Sizi yakalamaya çalışan zombilere karşı koymaya çalışacaksınız. Bir zombi tarafından öldürüldüğünüzde ise, zombi olarak oyuna geri dönüyorsunuz.

Deltin, bu yeni modunu kendi YouTube hesabı üzerinden tanıttı. Bu videoyu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE