Overwatch’a Yeni Bir Karakter Geliyor

Overwatch'a yeni eklenecek karakter, bir Türk olabilir.
Overwatch

Blizzard Entertainment’ın resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşıma göre; Overwatch evreni içinde İstanbul’a gidebiliriz. Hem de İstanbul’a giden bu ekip içinde bir Türk karakter de olabilir.

Blizzard’ın bu paylaşımını ise kısaca şu şekilde anlatabiliriz: Kaptan Ana Amari öncülüğünde bir Overwatch grubu, direniş ile savaşmak için İstanbul, Türkiye’ye gönderildi. Bu grup içerisinde Reinhardt, Torbjörn ve Emre Sarıoğlu bulunuyordu. Bildirinin devamına göre bu grup, saldırı sırasında tuzağa düşürüldü ama herkes sağ çıkmayı başardı. Buna rağmen Reinhardt ve Torbjörn bir sakatlık geçirdi. Emre Sarıoğlu’nun durumu ise bilinmiyor.

Bu duyuru dışında, elimizde başka bir bilgi olmadığını belirtelim. Ancak bu bildiriye göre, oyuna yeni eklenecek karakter Emre Sarığolu ismine sahip olan bir Türk karakter olabilir. Overwatch’a son karakterin Kasım ayı içinde eklendiğini hatırlatalım. Yani yeni gelecek olan karakterin hemen oyuna ekleneceğini düşünmüyoruz. Overwatch’ın 27. kahramanı olacak olan bu karakterin, yaz aylarına doğru çıkabileceği düşünülüyor. Çünkü Overwatch’ın buna benzer paylaşımları ve ipuçları ancak birkaç ay sonra gün yüzüne çıkıyor. Ayrıca yaz aylarına doğru Blizzard’ın Overwatch için bir etkinlik düzenleyeceğini de hatırlatalım. İşte bu yeni karakterin, o zaman kendisini göstereceğine inanıyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE