Overwatch, Birkaç Günlüğüne Ücretsiz Olacak

Overwatch

Overwatch, 22 Eylül ve 25 Eylül 2017 tarihlerinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında ücretsiz olacak.

Blizzard, önümüzdeki haftasonu için bir ücretsiz etkinlik düzenledi. Bu etkinlik süresince Overwatch, ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu ücretsiz haftasonu etkinliği 22 Eylül 2017, saat 11:00’de başlayacak ve 25 Eylül 2017, saat 23.59’da sona erecek. Yani bu oyunu deneyebilmek için 3,5 gününüz var. Bu etkinliğe katılabilmeniz için gereken şartlar ise oldukça basit; PlayStation 4 için PlayStatiton Plus üyeliği, Xbox One için Xbox Live Gold üyeliği, PC için ise Battle.net üyeliğinizin olması gerekiyor.

22 Eylül’de başlayıp 25 Eylül’de sona erecek olan bu etkinlikte ise; Overwatch’daki Quick Play, Custom Games ve Arcade gibi modlar da ücretsiz olacak. Bu etkinlik boyunca, oyuncular seviye atlama, kutu açtırma gibi özelliklere de sahip olacak. Oyunu ücretsiz oynamak için açacağınız hesap ise etkinlik bitince ortadan kaybolmayacak. Daha sonra bu oyunu satın alddığınızda, ücretsizken yapmış olduğunuz her şeyin bulunduğu hesabı satın almış olacaksınız.

Etkinliğin önümüzdeki haftasonu olacağını hatırlatalım. Haftaya, kendinizi Overwatch oynamaya hazırlamanızı tavsiye ediyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

4 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE