Overwatch Bir Süre Ücretsiz Oynanabilecek

Blizzard’ın ünlü oyunu Overwatch için ücretsiz hafta sonu etkinliği yapılacak. Bu etkinlikte, 18-21 Kasım tarihleri arasında Overwatch’ın tüm içeriklerine ücretsiz bir şekilde ulaşılabilecek.

Overwatch’un geliştirici firması Blizzard Entertainment oyunu hakkında yeni bir duyuru yaptı. Blizzard bu duyurusunda Overwatch’u oyuncuların ücretsiz deneyebileceğini söyledi. Ücretsiz hafta sonu etkinliğinde oyuncular, Overwatch’ın tüm içeriklerine ücretsiz bir şekilde ulaşılabilecek ve oyunu oynayabilecekler. Bu ücretsiz hafta sonu etkinliği ise 18-21 Kasım tarihleri arasında olacak.

Blizzard bu duyurusunda, oyunda ücretsiz olacak içerikleri de belirtti. 22 Şampiyon ve 13 harita, ücretsiz hafta sonu etkinliğinde her oyuncu için ulaşılabilir olacak. Ayrıca Blizzard’ın duyurusuna göre bu etkinlikte Quick Play, haftalık Brawl modları ve özel oyunlar da oynanabilir olacak.

Firmanın bu ücretsiz hafta sonu etkinliğine katılacak oyuncular için hediyeler de mevcut olacak. Bu oyuncular; seviye atlayabilecekler, ganimet kutuları kazanabilecekler ve özelleştirme seçeneklerine de erişim sağlayabilecekler.

Overwatch’ı herkesin oynayabileceği ücretsiz hafta sonu etkinliği ülkemizde; 18 Kasım 2016 tarihinde saat 21.00’de başlayacak ve 22 Kasım 2016 tarihinde saat 02.00’da sona erecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE