Outlast: Deluxe Edition, Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz

Outlast'ı, Humble Bundle üzerinden ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Popüler korku oyunu Outlast’ı henüz oynamadıysanız, şimdi tam zamanı. Humble Bundle, yaz sonu indirimlerine Outlast’ı da dahil etti. Hem de bu kampanya, Outlast: Deluxe Edition için geçerli. Yani kampanya sayesinde hem onu hem de oyunun tek paketini alabileceksiniz. Bu da tabii ki ücretsiz bir şekilde olacak.

Humble Bundle üzerinden Outlast: Deluxe Edition’ı ücretsiz alabileceksiniz ve isterseniz oyun Steam hesabınıza da eklenecek. Steam’e gerek yok derseniz de, oyunun dosyalarını DRM-Free şeklinde de alabileceksiniz. Yani oyunu oynamanız için Steam’e sahip olmanız gerekmiyor.

Humble Bundle üzerinden, bu kampanya dahilinde Outlast: Deluxe Edition’ı aldığınız zaman, oyun sonsuza kadar sizin olacak. Yani bu kampanya, “şu kadar süreliğine ücretsiz oynayabileceksiniz” şeklinde değil. Aksine, “oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabileceksiniz” şeklinde.

Bu kampanyanın yarına kadar süreceğini de hatırlatalım. Kampanyadan faydalanmak isiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Ücretsiz alabilmeniz için oyuna, Humble Bundle’ın resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE