Outlast 3 Duyuruldu

Geliştirici ekip, Outlast serisinin üçüncü oyunun geleceğini söyledi.

Geliştirici ekip, Red Barrels’ın söylediğine göre; kesinlikle bir Outlast 3 gelecek. Fakat ne zaman geleceğini henüz bilemiyoruz. Geliştirici ekip, şu anda Outlast serisi ile ilgili bir proje üzerinde çalıştıklarını söyledi ancak bu maalesef Outlast 3 değil.

Hatta bu projenin, Outlast 2’ye dair bir ek paket de olmadığını belirtelim. Çünkü geliştirici ekip, Outlast 2 için, bir ek paket çıkarmayacağını da söyledi. Üzerinde çalışılan yeni projenin şimdilik sır gibi saklanmasının sebebi ise, projenin doğru çalışmalarını beklemeleri. Geliştirici ekip, yeni projelerinin istedikleri gibi çalıştığına emin olduktan sonra, projeyi bize duyuracak.

Outlast 3’ten önce, Outlast serisinin ilk iki oyunu, Nintendo Switch platformu için çıkış yapacak. Outlast ve Outlast 2’nin, 2018 yılının başlarında Nintendo Switch’e geleceği duyuruldu. Belki oyunların Nintendo Switch çıkışından sonra, yeni proje ile ilgili bir şeyler öğrenebiliriz. Bilindiği üzere Outlast 2, 25 Nisan 2017’de çıkışını gerçekleştirmişti. Bu serinin de ne kadar başarılı olduğu biliniyor. Outlast hayranları, çoktan üçüncü oyunu beklemeye başladılar bile. Umuyoruz ki Red Barrels, en kısa zamanda bir açıklama yapabilir.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE