Outlast 2’de PS4 Pro Desteği Olacak

Outlast 2, PlayStation 4 Pro desteği sayesinde gelişmiş görüntü kalitesine sahip olacak.

Outlast, bilindiği üzere başarılı korku oyunlardan bir tanesi. Sevilen oyun Outlast’ın devam oyunu Outlast 2 de şu sıralar en çok konuşulan oyunlardan. Çünkü 2017’de piyasaya sürülecek olan Outlast 2’nin demosu şu anda oynanabilir durumda. Outlast serisinin geliştiricisi Red Barrels, yeni oyunuyla ilgili bir duyuru yaptı. Red Barrels’ın genel başkanı Philippe Morin tarafından yapılan bu duyuruda; Outlast 2’nin PlayStation 4 Pro desteğine sahip olacağı söylendi.

Philippe Morin bu duyurusunu yaptığı röportajı sırasında bu konu ile ilgili kendisine yöneltilen soruları da cevapladı. Outlast 2’nin PlayStation 4 Pro’nun desteğini ne kadar ve ne şekilde kullanacağıyla ilgili olan soruya da cevap vererek, oyunun görüntü kalitesinin de yüksek olacağının sinyallerini verdi. Red Barrels’ın genel başkanı Philippe Morin, Outlast 2’nin PlayStation 4 Pro sayesinde; yüksek gölge, doku kalitesi ve daha detaylı kaplama kalitesine sahip olacağını söyledi.

2017’nin ilk aylarında piyasaya sürülecek olan Outlast 2’nin demosunun PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında oynanabilir olduğunu da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE