Otel Transilvanya 3 Geliyor

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren serinin ikinci filmi olan Hotel Transylvania 2 (Otel Transilvanya 2)’ ’nin etkileri hala devam ederken üçüncü filminin vizyon tarihi de belli oldu.

Beyazperdenin vazgeçilmezlerinden biri olan animasyon filmlerinin en sevilenlerinden biri olmayı başaran, Sony Pictures Animation’un sevilen serisi ‘’Hotel Transylvania (Otel Transilvanya)’’, 2012 yılında beyazperdeye gelmişti. İnsanoğlunun yüzyıllardır korktuğu canavarların ve yaratıkların birçok çeşidinin bulunduğu, Drakula’nın yönetiminde olan Hotel Transylvania, insanlardan uzak diyarlarda konuklarını ağırlarken, tam da dünya çapında birbirinden ünlü yaratıkların katıldığı bir partiye ev  sahipliği yapmışken, otelin kapısını bir insanın çalması ile maceralar başlamıştı.

Seyircinin gönlünde taht kuran animasyonların arasında yer almayı başaran filmin ilki gişede 350 milyon dolardan fazla gişe elde etmişken filmin ikinci serisi Amerika’da büyük bir rekora da imza atmayı başardı. Eylül ayının en iyi açılışını yapan filmler arasında yerini alan serinin ikinci filmi Hotel Transylvania 2 (Otel Transilvanya 2) 6. haftasında olmasına rağmen box office sıralamasında 4. sırada yer almayı başardı. Küçük büyük herkesin ilgisini çeken filmin üçüncü serisinin vizyon tarihi de belli oldu. Tam bir kesinlik kazanmasa da Hotel Transylvania 3 (Otel Transilvanya 3) 2018 yılında beyazperdeye geliyor.

Maceranın kaldığı yerden devam etmesi ve kendini çok özletmeden vizyona gelecek olması animasyon sevenleri oldukça heyecanlandırdı. Üçüncü filmde yeniliklerde söz konusu olacak gibi gözüküyor. Paylaşılan haberlere göre üçüncü filmde bir takım değişikliklerde olacak. Filmin ilk iki serisinin yönetmenliğini “Dexter’s Laboratory (Dexter’in Laboratuvarı)’’ ve ‘’Samurai Jack’’ televizyon dizilerinin yönetmenliği yapan Genndy Tartakovsky yapmıştı. Yaptığı açıklamaya göre üçüncü filmin yönetmen koltuğunda Genndy Tartakovsky bulunmayacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE