Octodad: Dadliest Catch, Xbox One Sürümüyle Geliyor

Young Horses indie oyun stüdyosunun geliştirdiği ‘’Octodad: Dadliest Catch’’ 26 Ağustos 2015’de Xbox One oyun konsolu için yayımlanacak.

Octodad: Dadliest Catch’in, 2010 yılında piyasaya çıkan Octodad’den sonra serinin 2. oyunu olduğunu hatırlatalım. İlk oyun, Amerika Birleşik Devletlerindeki DePaul Üniversitesi video oyun tasarımı bölümünde okuyan bir grup öğrenci tarafından geliştirilmişti. Oyunda, aile babası karakterini kontrol ediyorsunuz. Akşam işten eve geldikten sonra ev işlerini yapmak için bir ahtapota dönüşen baba, işlerini 8 koldan birden yapmaya çalışır. Fakat bu özelliğini ailesinden gizlemek zorundadır.

15 dolara satılacak Xbox One sürümüne aynı zamanda 40’tan fazla görev içeren ‘’Octodad Shorts’’ isimli DLC’nin geleceği belirtildi. Ayrıca, geliştirici Young Horses tamamen Xbox One’a özel olacak bir kontrol mekanizmasının dahil edileceğinden bahsederken, detayları ilerleyen süreçte açıklayacak.

İlk olarak Ocak 2014’de PC’ler için yayımlanan oyun, daha sonrasında Nisan 2014’de PlayStation 4 için gelmiş ve onu Mayıs 2015’te PlayStation Vita sürümü izlemişti. Önümüzdeki birkaç ay içinde ise Wii U sürümünün yayımlanması bekleniyor.

Xbox One sürümü için yayımlanan tanıtım videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE