NVIDIA, Overwatch Turnuvası Düzenliyor

Gaming İstanbul 2018'de, NVIDIA her gün bir Overwatch turnuvası düzenliyor.

1 Şubat ile 4 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Gaming İstanbul 2018’de her gün bir Overwatch turnuvası düzenlenecek. Bu turnuvada toplamda 30.000 TL değerinde ödül dağıtılacak. Turnuvalar  NVIDIA, OMEN by HP ve Blizzard’ın ortak çalışması ile düzenleniyor. Bu etkinliğin sloganı ise “Fuar boyunca her gün 1 turnuva” olacak.

Gaming İstanbul 2018, Team NVIDIA Türkiye’nin Twitch kanalından canlı olarak yayımlanacak. Bu etkinlikte yapılacak tek şey ise turnuvaya katılmak değil; ünlü oyuncular, yayımcılar, YouTuber’lar ve e-sporcular ile de sohbet edebileceksiniz. Turnuvanın ödülleri ise şu şekilde; 10.000 TL nakit ödül ile toplam 20.000 TL değerindeki 4 adet HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook verilecek. Her gün seçilecek günün oyuncusuna ise (MVP), HP OMEN GeForce GTX Gaming Notebook verilecek. Ayrıca turnuvaya katılan herkes, Blizzard’dan özel kol bandı alabilecek. Tabii bunlara ek olarak promosyonlar ve küçük hediyeler de dağıtılacak.

Gaming İstanbul 2018’in 1 Şubat-4 Şubat’ta yapılacağını da hatırlatalım.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE