Nvidia 65 inç Monitörünü Duyurdu

Nvidia'nın yeni monitörü,  120hz'lık bir yenileme hızına sahip. 

Nvidia’nın geliştirdiği yeni monitör, oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. Çünkü 65 inç’lik bir monitör, her gün gördüğümüz şeylerden biri değil. İsmi BFGD (Big Format Gaming Displays) olan bu yeni monitör, 4K HDR TV olarak da biliniyor.

Dev monitör, CES 2018 etkinliği sırasında duyuruldu ancak monitörün piyasaya ne zaman sunulacağı ve fiyatının ne kadar olacağı belirtilmedi. Bu monitörde 120Hz, G-SYNC ve HDR teknolojileri de bulunuyor. Ayrıca bu monitörde NVIDIA SHIELD desteği de var. Yani ekran kartınız NVIDIA ise, bu monitör sizin için doğru bir seçim olabilir. Tabii boyutunu düşündüğümüzde, 65 inç’in masalarımız için fazla büyük olduğunu da söyleyebiliriz. Ancak kabul edelim ki hepimiz, oyunlarımız böyle büyük ekranlarda oynamak isteriz.

Yeni monitörün ise, bu sene piyasaya sürülmesi bekleniyor. Çünkü buna benzer duyurularda yani teknoloji etkinliklerinde yapılan duyurularda, ürünlerin bir sene içinde çıkış yaptığını biliyoruz. Nvidia’nın yeni monitörünün tanıtım videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE