Nordic Game 2015 Konferansının Programı Belli Oldu

Her sene İsveç’in Malmö şehrinde düzenlenen ‘’Nordic Game’’ Konferansı, 20-22 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Kuzey Avrupa’daki oyun endüstrisinden birçok temsilcinin yer alacağı organizasyonda 90’dan fazla konuşmacı, soru-cevap şeklinde geçecek birçok panel ve iş ortakları için toplantılar yer alıyor. Dontnod Entertainment, Ubisoft, Paradox Interactive gibi oyun geliştirici firmaların temsilcilerinin de bulunacağı organizasyonun, özellikle İskandinavya’daki oyunlar üzerine yoğunlaştığını belirtelim.

Nordic Game Awards kapsamında, yılın en iyi oyunlarının da seçileceği etkinlikte, değişik kategorilerde dağıtılacak ödüller sahiplerini bulacak. Epic, Sony ve Google gibi devlerin de yeni teknolojilerini tanıtacakları ‘’Nordic Game 2015’’ de ayrıca oyun endüstrinin geleceği ve yatırım fırsatları üzerine de katılımcılarına bilgiler verecek.

Kuzey Avrupalı oyun geliştiricilerin özellikle yaratıcı mobil oyunlar yaptıklarını ve indie sektöründe iddialı olduklarını gözlemliyoruz. Zaten, İskandinavlar yükselen bu değeri daha fazla ön plana çıkartmak için organizasyon kapsamında bir de ‘’Indie Night’’ isminde bir de etkinlik düzenleniyor. Programı incelediğimiz de sanal gerçeklik, nöropsikiyatri, oyun endüstrisinde gelecek dönemde öne çakacak trendler tarzındaki tartışma konularını çok ilgi çekici buluyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE