No Man’s Sky’ın Yeni Güncellemesi Geldi

Hello Games geçtiğimiz günlerde, oyuna büyük bir güncelleme getireceklerini açıklamıştı. Foundation ismi verilen bu güncelleme, artık indirilebilir.

No Man’s Sky hakkındaki olumsuz yorumlara, Hello Games ve Sean Murray uzun zamandır hiç cevap vermemişti. Bu sessizliklerini ise, Foundation Uptade’i duyurabilmek için geçen hafta bozdular. Şimdiye kadar sessiz kalmalarının sebeplerini ise, bu büyük güncelleme üzerinde çalışmış olmalarına bağladılar. Güncellemenin gidişatından emin olmadıkları için, daha önceden bunu duyurmadıklarını söylediler.

Foundation Uptade 1.1 ile ise oyuna yeni özellikler geldi. 3 yeni oyun modu eklendi. Normal mod; bilinen Klasik Keşif Modu. Creative mod; devasa üsler kurmaya izin veriyor ve gezegenlerde kalıcı izler bırakılmasını sağlıyor. Survival mod ise tam anlamıyla bir hayatta kalma modu.

Bu yeni modların dışında, oyundaki değişiklikler ise şu şekilde; oyuncular artık ana gezegen belirleyebiliyor, bu gezegendeki üslerini geliştirebiliyor ve uzaylı yaşam formları yetiştirebiliyorlar. Oyundaki yeni kaynakları üretebilmek için de sulama çiftlikleri kuruluyor ve kaynakları taşıyabilmek için devasa yük gemileri üretilebiliyor. Dolayısıyla oyundaki yeni görevlerden biri bu yük gemilerini geliştirmek oluyor ve bu gemilerle gezegenden gezene aktarım yapılabiliyor.

Bunların dışında oyuna Otomatik Toplayıcılar eklendi. Bu toplayıcılar gezegendeki kaynakların takip edilmesini sağlıyor, o gezegene gelen diğer kâşiflere bilgi verebiliyor ve yeni kaynaklar bulunmasına yardımcı oluyor.

Yeni özelliklere ek olarak bu güncellemede; ilk sürüme dair düzeltmeler de yapıldı ve arayüz geliştirildi. Bu güncellemenin tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE