No Man’s Sky’ın Steam’deki Notu “Çoğunlukla Olumsuz”

Steam platformunda oyuncuların No Man’s Sky hakkında yaptıkları incelemeler çoğunlukla olumsuz olarak görülüyor.

No Man’s Sky, hakkında vaad edilenler ve reklamları sayesinde oyuncular tarafından büyük bir hevesle ve uzun bir süre boyunca beklendi. Fakat birkaç ay önce oyun piyasaya sürüldüğünde, oyuncular söz verilen hiçbir şeyi oyunda göremedikleri için hayal kırıklığına uğradılar. Oyunun reklamlardaki gibi olmaması, oyun içi hataların oynanamayacak derecede çok olması ve bunlara rağmen oyunun fiyatının yüksek olması oyuna eksi puan olarak yansıdı. Oyuncular oyun çıktığından beri oyunla ilgili olumsuz görüşlerini her yerde dile getirdiler. Buna rağmen Hello Games’in ve oyunun yapımcısı Sean Murray’ın bu konular hakkında hiç açıklama yapmamış olması da oyuncuları kızdırdı.

12 Ağustos 2016’daki büyük çıkışına rağmen No Man’s Sky oyuncu kaybetmeye başladı. Bu sürede de oyuncuların Steam platformunda yaptığı yorumlar arttı. Şu anda Steam’deki yorumlar 71.805 inceleme ile “çoğunlukla olumsuz” olarak görülüyor. En son yani son 30 gün içinde yapılan incelemeler ise “büyük çoğunlukla olumsuz” oldu. Son bir ay içinde 5.708 oyuncunun incelediği oyun hakkında sadece %11’lik olumlu görüş bulunmakta. Bu istatistikler de gösteriyor ki No Man’s Sky, Steam’de en düşük puan ortalamasına sahip oyunlardan biri oldu.

Hello Games’in oyunuyla ilgili, artık oyuncuların çoktan hak ettiği bir açıklamayı yapıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE