No Man’s Sky’a Yeni Bir Güncelleme Geliyor

No Man's Sky için RaYRoD’s Overhaul modu geliyor.

Bilindiği üzere No Man’s Sky, artık adından pek de iyi bir şekilde söz etmediğimiz bir oyun. Elbette ki bu, oyunun çıkışındaki olumsuzluklardan kaynaklanıyor. Oyun ile ilgili yorumlar dikkate alındığında; oyun güncellemeler ile istenilen düzeye erişebilse bile Hello Games hakkında oyuncuların artık iyi şeyler düşünmeyeceği görülüyor.

Ancak yine de oyunun güncellemelerine de bir şans vermek gerekiyor. Çünkü bu seferki güncelleme ile oyuna RaYRoD’s Overhaul isimli bir mod ekleniyor. Bu mod ile; görsel anlamda oldukça iyileştirilmiş bir oyuna kavuşmanız mümkün olacak. Ayrıca Exocraft kamerası konusunda da bazı iyileştirmeler söz konusu.

Bu yeni modun RaYRoD_TV isimli bir mod yapımcısı tarafından geliştirildiğini de belirtelim. RaYRoD_TV bu modu geliştirirken yaptığı görsel iyileştirmelerin yanı sıra oyuna 2000’den fazla biyom da ekledi. Bu biyomlar da geliştirici tarafından tek tek, el ile yapıldı.

No Man’s Sky’ın yeni güncellemesinde sizleri görsel iyileştirmeler ve keşfedilecek yeni içerikler bekliyor. Bu mod, belki oyuna bakış açımızı biraz değiştirebilir. RaYRoD_TV’nin yaptığı bu modu, bu adresten edinebilirsiniz. Ayrıca RaYRoD’s Overhaul modu için yayımlanan tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE