No Man’s Sky’a Çoklu Oyuncu Modu Geliyor

No Man’s Sky’a gelecek yeni bir güncelleme ile, sonunda oyunda çoklu oyuncu modu olacak.

Çıkışının üzerinden tam bir yıl geçen ve geçen sene bu zamanlarda herkesin dilinde olan oyun, popülerliğini kısa sürede kaybetmişti. Bunun sebebi de elbetti ki oyun ile ilgili yapılan hatalardı. Mesela, geliştirici şirket Hello Games’in vaad ettiklerini yerine getirmemesi gibi. Hello Games geçen sene yaşananlar ile ilgili pek bir açıklama yapmamıştı ancak oyunu yamalar ile toparlamaya çalışltıklarını biliyoruz.  Ancak Hello Games oyunu ile ilgili olan yorumları dikkate almış olacak ki, yamayı oyunun yıl dönümünde çıkarıyor. Bu da bir süredir, bu konu hakkında çalıştıklarını gösteriyor.

No Man’s Sky’a Atlas Rises adı evrilen bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme de tıpkı bir önceki gibi, büyük bir güncelleme olacak. Çünkü bu sefer, No Man’s Sky’a çoklu oyuncu modu ekleniyor.

Başından beri oyunda olması gereken bu modun, bir sene sonra ekleniyor olmasına oyuncular ne yorum yapacak bilemiyoruz. Ancak yine de bunun, sevindirici bir haber olduğunu dşünüyoruz. Hello Games güncelleme için net bir tarih vermemişti ancak yaptıkları açıklamalar bugün ile özdeşleşiyor. Bugün de oyunun yıldönümü olduğu için, biz Atlas Rises’ın bugün gelmesini bekliyoruz.

Güncellemenin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE