Nioh: Complete Edition’ın PC Sürümü Geliyor

PS4 için çıkmış olan Nioh: Complete Edition, Steam aracılığıyla, PC oyuncuları ile buluşacak.

Nioh: Complete Edition’ın PC sürümü, oyunun şimdiye kadar çıkmış olan bütün genişletme paketlerini içerecek ve dolayısıyla Complete Edition şeklinde satılacak. Ayrıca Nioh: Complete Edition görsellik bakımından da PC’de, oldukça yüksek bir seviyede olacak. Oyunun PC sürümünde gelişmiş grafik modları da olacak ve elbette, oyun PS4 versiyonunundan biraz farklı gözükecek. PC sürümünün destekleyeceği görsel modlar ise şunlar; Action Mode ve Movie Mode.  Action Mode, sabit 60 FPS ile oynanacak; Movie Mode’da ise 4K’ya kadar çözünürlük ile oynamak mümkün olacak.

Nioh: Complete Edition’ın PC sürümü, Dragon of the North, Defiant Honor ve Bloodshed isimli üç yeni eklenti paketini de içinde bulunduracak. PC oyuncuları ayrıca, oyunun PC sürümüne özel olan Dharmachakra Kabuto şapkasına da sahip olacaklar.

7 Kasım 2017’de Steam’e gelecek olan Nioh: Complete Edition için ise, 100 GB’lık boş alana ihtiyacınız olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE