Nintendo Wii U’ya Gelecek Yeni Oyunlar

Nintendo Wii U’ya, bağımsız küçük oyun stüdyoları veya kişiler tarafından geliştirilen bazı oyunların (Indie games) 2015 yılı içerisinde geleceğini duyurdu.

* Don’t Starve: Aksiyon – macera türündeki oyun ‘’Klei Entertainment’’ tarafından geliştirildi. İlk olarak, 23 Nisan 2014’de PC ve Linux versiyonu çıkan oyun, daha sonrasında 2 Eylül 2014’de PS4’lere gelmişti. Wilson isimli bilim adamının hayatta kalmasını sağlayacağınız oyunda yiyecek bulmalı ve onu öldürmeye çalışan doğaüstü canavarlara karşı savaşmalısınız.

* Never Alone: Platform – puzzle türünde olan bu oyunun geliştirmesi ‘’Upper One Games’’ tarafından yapıldı. Nuna ve yol arkadaşı kutup tilkisiyle, 8 bölümden oluşan bulmacaları çözmeye çalışacaksınız. Never Alone, 18 Kasım 2014’de PC, PS4 ve Xbox One’lar için piyasaya çıkmıştı.

* Octodad: DePaul Üniversitesin ’deki bir grup öğrenci tarafından yapılan ‘’Octodad’’ ilk olarak PC’ler için 2010 yılında yayımlanmıştı. Aile babası karakterimiz, aynı zamanda ufak tefek ev işlerini yerine getirmek için evinde bir ahtapota dönüşür ve işlerini 8 koldan birden yapar. Ama bunu ailesinden gizlemek zorundadır.

İlave olarak, Affordable Space Adventures, Runbow ve Swords and Soldiers 2, 2015 içinde Wii U’lara gelecek oyunlar arasında.

Turkgamer olarak, indie oyunlara haber desteği vermeye devam ediyoruz, basın bültenlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[youtube id=”69HeuLNN87w” autoplay=”no”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE