Nintendo Switch İçin Bir Pokemon Oyunu Geliyor

Nintendo Switch için geliştirilen Pokemon oyunu için yeni bilgiler geldi.

Bilindiği üzere Pokemon’un oyun yapım hakları, Nintendo’da bulunuyor. Hal böyle olunca da Nintendo’nun Switch’i için bir Pokemon oyunu geliştirmesi kaçınılmaz oluyor.

3DS platformu için 2017 yılı içinde Pokemon Sun ve Moon oyunu çıkmıştı. Ayrıca, 3DS oyunlarının çoğunun Nintendo Switch için geleceği de duyurulmuştu. Fakat Pokemon oyunlarından Pokken Tournament, Switch’e uyarlandı. Bu durumda da, Switch platformunun, yeni bir Pokemon oyununa ihtiyaç duyduğunu söyleyebiliriz.

Pokemon’un yeni oyunu ise 2018’in sonlarında ya da 2019’un başlarında çıkış yapacak. Ve bu oyun, gerçek zamanlı dövüş oyunu olacak. Bilindiği üzere Pokemon için 20 yıldır sıra tabanlı dövüş sistemi kullanılıyordu. Ayrıca yeni oyunun Digimon World’e benzeyeceği ve basit bir yapıya sahip olacağı da söylendi. Bu oyunda yeni mega evrimler olmayacak, Z hareketleri geri dönecek ve Joy-Con ile de bu hareketler yapılabilecek. Mekan tasarımları için ise İtalya ve İspanya mimarisi kullanılacak. Ayrıca oyunun Çin için, yerelleştirmesi de olacak.

Bakalım Nintendo, bu yeni çalışması ile ilgili ayrıntıları ne zaman paylaşacak, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE