Ninja Theory, Hellblade’in Yapım Aşamasından Bir Video Paylaştı

İngiliz oyun geliştiricisi ‘’Ninja Theory’’ geliştirme aşamasından olan oyunu ‘’Hellblade’’ için, yapım süreci hakkında bilgi veren bir video yayımladı.

‘’Hellblade Development Diary: 10 Capturing Performance’’ isimli video da oyun için yapılan çalışmalardan görüntüler paylaşılırken, özellikle düşük bir bütçeyle çalışan ekibin yaşadığı zorlukları da göreceksiniz.

Tam versiyonunun bu sene içerisinde çıkması beklenirken, PC’lere ve yeni nesil oyun konsollarıdan sadece PlayStation 4’e geleceğini de belirtelim. PC sürümü için 4K çözünürlüğü destekleyeceğine dair bazı bilgiler de daha önce paylaşılmıştı. Firmanın daha önce lansmanını yaptığı oyunlara göz attığımızda, genelde Xbox sürümlerinin de beraberinde çıktığını görmekle beraber, ‘’Hellblade’’ için henüz bu yönde bir açıklama yapılmadığını belirtelim.

Indie oyun stüdyosu olan Ninja Theory, daha önce piyasaya çıkarttığı ‘’Devil May Cry: DMC’’ oyunuyla oldukça ünlenmişti. 2000 yılında Cambridge’de kurulan firmanın, Hellblade oyununa ek olarak Heavenly Sword, Kung Fu Chaos, Enslaved: Odyssey to the West gibi oyunları da bulunuyor. Firmanın en çok dikkat çeken oyunlarından biri olan Enslaved: Odyssey to the West, 70 metacritic puanına sahip ve kullanıcılardan gelen yorumlar oldukça olumlu. Oyun Steam Türkiye üzerinden, 31 TL gibi uygun bir fiyata satılıyor.

Hellblade oyununun yapım süreci hakkında bilgi veren videoyu aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”YBprDIzcXxw”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE