Nightflyers, Netflix’te Yayınlanacak

George R. R. Martin'in romanından uyarlanacak olan yeni dizinin sahibi, Netflix oldu. 

Game of Thrones ile adından sık sık söz ettiğimiz başarılı yazar George R. R. Martin’in 1980 yılında yazdığı bilim kurgu romanı Nightflyers (Gece Uçanlar), televizyona uyarlanacak. Bu yeni dizi ise bizlerle Netflix aracılığıyla buluşacak.

Nightflyers, Dünyanın sonunun geldiği bir dönemi anlatıyor. Bu dönemde evrendeki en gelişmiş uzay gemisinin ismi ise Nightflyer. Bir grup bilim adamı da bu uzay aracını kullanarak Dünyayı kurtarmaya çalışıyor. Ancak daha sonra geminin yapay zekası ve hiç bilmedikleri kaptanını fark eden ekip, bu geminin onları uzayın derinliklerine sürüklemesine engel olmaya çalışıyor.

Gretchen Mol’un Dr. Agatha Matheson karakterini canlandırdığı dizide, Karl D’Branin rolünde Eoin Macken, Roy Eris rolünde ise David Ajala yer alıyor. Dizinin başrol kadrosundaki diğer isimler arasında ise Sam Strike, Maya Eshet, Angus Sampson, Jodie Turner-Smith ve Brían F. O’Byrne bulunuyor.

Nightflyers’ın Netflix’in YouTube kanalında yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE