Neverwinter, Xbox One’lara Mart’ta Gelecek

Neverwinter

Perfect World Entertainment ve Cyptic Studios, ücretsiz Massively Multiplayer Online (MMO) oyunları ‘’Neverwinter’’ ın 31 Mart 2015’de Xbox One için piyasaya çıkacağını duyurdu.

Tyranny of Dragons ve Scourge Warlock genişleme paketlerinin de dâhil olacağı Xbox One sürümünde ayrıca, PC versiyonun da yer alan tüm oynanabilir karakter sınıfları da mevcut olacak. Neverwinter, sadece Xbox Gold üyeliği olan kullanıcılar tarafından oynayabileceğini de hatırlatalım. Yaklaşık 50 $ ile 60 $ arasında değişen 12 aylık Xbox Gold üyeliği için zaman zaman %35’lere varan indirimler söz konusu olabiliyor.

Dungeons & Dragons dünyasında geçen ve 2013 yılında ilk olarak PC’ler için piyasaya sürülen oyun için, Perfect World geçen sene yaptığı açıklama da oyunun konsollara da geleceğini söylemişti. Sonuç olarak, Xbox One’dan sonra PS4 sürümünün de yakında çıkması söz konusu olabilir. O da muhtemelen PlayStation Plus üyelerinin ücretsiz oynayabilecekleri (free-to-play) oyunları arasında yerini alacaktır.

Ayrıca, Perfect World, Neverwinter’ın Xbox One’da nasıl görüneceği üzerine bir 14 dakikalık video yayımlandı. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE