Netflix Yeni Bir Witcher Filmi Yaptığını Duyurdu

Netflix duyurmuş olduğu haber ile birlikte Ak Saçlı Kurt’un hikayesinin bir animasyon filmi ile devam edeceğini açıkladı. Filmin ismi ise The Nightmare of The Wolf.

Geçtiğimiz Aralık ayında ilk sezonu yayınlan The Witcher dizisinin 2nci sezonu da yapım aşamasında. Ama Netflix bununla da kalmadı, biz sevgili izleyicilere için yeni bir filmin yolda olduğunu duyurdu.

Dizinin senaristliğini de yapan Lauren Schmidt Hissrich, filmin de senaryosunu yazacak. Ayrıca The Legend of Korra animasyon çizgi dizisinin animatörlüğünü yapmış stüdyo da bu filmin arkasında bulunuyor. Geralt of Rivia’yı oynayan Henry Cavill‘in, Geralt karakterini seslendireceği de tahmin ediliyor.

Şimdilik bildiklerimiz bu kadar. Filmin yayın tarihi için Netflix tarafından bir açıklama yapılmadı. Ama merak etmeyin, Witcher filmi ile ilgili bütün yeni gelişmeleri buradan paylaşıyor olacağız.

Yazar:
Kendi halinde, mühendis adayı, kitap sever, oyun delisi..

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up