Netflix, Dogs of Berlin’in Çekimlerine Başladı

Netflix'in ikinci Alman dizisi olan Dogs of Berlin'in çekimlerine başlandı.

Popüler eğlence platformu Netflix, bir duyuru yaparak, Almanya’daki ikinci orijinal dizilerine başladıklarını söyledi. Dogs of Berlin, on bölümden oluşacak ve çekimleri Berlin’de gerçekleşecek. 2018 yılı bitmeden, dizinin izleyicilerle buluşması planlanıyor.

Dogs of Berlin’in konusu ise şu şekilde; Berlin-Marzahn takımları arasında oynanacak uluslararası bir maçın bir gece öncesinde bir futbolcu öldürülüyor.  Bu dizi de Türk-Alman asıllı olan bu futbol yıldızının cinayetini işleyecek. Dizinin yönetmenliğini Chirstian Alvart yapıyor. Alvart’ın da gerilim türündeki yapımları ile bilindiğini belirtelim.

Dogs of Berlin’deki iki polisi ise Felix Kramer ve Fahri Yardim canlandırıyor. Bu karakterler, Berlin’in yeraltı dünyasındaki suçlarla ilgileniyorlar. Dizinin kadrosunda ayrıca Katharina Schüttler, Anna Maria Mühe, Katrin Sass, Hannah Herzsprung, Antonio Wannek, Mišel Matičević, Jasna Fritzi Bauer ve Constantin von Jascheroff bulunuyor.

Netflix’in uluslararası orijinal yapımlar sorumlusu Erik Barmack, ikinci Alman orijinal yapımıyla ilgili şöyle konuştu: “Dogs of Berlin, modern Berlin’in yeraltı dünyasında işlenen suçları konu alan yeni bir gelirim dizisi. Hız, tempo ve gerilimin yanı sıra duygusal öğeleri de içinde barındıran gerçek bir Netflix yapımı. Christian Alvart gibi çok yetenekli ve usta bir hikaye anlatıcısının elinden çıkan Dogs of Berlin, bizi çok heyecanlandırdı. Kamera önünde ve arkasında bu kadar yaratıcı bir ekip ve oyuncu kadrosu ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Çekimlere başladığımız için çok mutluyuz.”

Dogs of Berlin’in 2018’in sonlarına doğru bizimle buluşabileceğini de hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE