Need for Speed Payback’in İndirme Boyutu Açıklandı

Need for Speed Payback'in indirme boyutu, 20 GB bile olmayacak. 

Çıkışına bir ay kalan Need for Speed Payback, şu anda ön siparişte bulunuyor. Oyunun sayfaları da yavaş yavaş güncellenmeye başladı. Sayfalar güncellendikçe de oyunun indirme boyutu ortaya çıkıyor. Xbox’ta görüldüğü üzere Need for Speed Payback’in indirme boyutu, sadece 18 GB. Günümüzün 100 GB’a varan oyunlarını düşündükçe, bu oldukça düşük kalıyor tabii.

Need for Speed Payback’ın PC ve PlayStation’daki boyutları henüz değil ancak her zamanki gibi adece birkaç GB oynama yapması bekleniyor. Yani Need for Speed Payback’in indirme boyutunun 20 GB bile olmayacağını söyleyebiliriz.

Need for Speed adı verilen yarış serisinin bu yeni oyunu, Ghost Games tarafından geliştirildi ve oyunun yayımcılığı Electronic Arts tarafından yapılıyor. Need for Speed Payback’in Origin’deki ön sipariş fiyatının 59.99 Dolar olduğunu da belirtelim.

Need for Speed Payback’in 10 Kasım 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürüleceğini hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE