NBA, 2018-19 Sezonunun Hafta Sonu Programını Açıkladı

2018-19 NBA sezonunun Cumartesi ve Pazar günü oynanacak maçlarının programı belli oldu.

Bu yıl beşinci sezonu oynanacak NBA Sundays maçları, Avrupa ülkelerindeki NBA taraftarlarının hafta sonu maçlarını daha erken saatte izlemesine olanak sağlıyor. NBA Sundays maçlarına gösterilen ilgiye takiben, Aralık ayında başlayan NBA Saturdays maçları da TSİ 01.00’da oynanacak mücadeleleri yayınlamaya 2018-19 sezonunda da devam edecek.

Avrupalı NBA taraftarları, sezon boyunca hafta sonu erken saatte oynanan NBA Sundays ve NBA Saturdays maçları ile Los Angeles Lakers formasıyla LeBron James’i, Golden State Warriors’lı Kevin Durant, Milwaukee Bucks’ın yıldızı Giannis Antetokounmpo ve Philadelphia 76ers’lı Joel Embiid gibi ligin en büyük yıldızlarını izleme fırsatı yakalayacaklar.

2018-19 NBA normal sezonunun açılış maçlarında, Boston Celtics ve Oklahoma City Thunder ile NBA Şampiyonu Golden State Warriors ve Philadelphia 76ers karşı karşıya gelecek.

Avrupa’daki taraftarlar için 2018-19 sezonunun bir diğer önemli gelişmesi ise, New York Knicks’in 2019 NBA London Game kapsamında The O2’de Washington Wizards ile karşılaşması olacak.

2018-19 NBA sezonu maçları ve programları 50 farklı dil ve 215 farklı ülkede yayınlanacak. Sezonun hafta sonu maç programına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE