Narcos’un 2. Sezonu 2016’da Yayımlanacak

İnternet üzerinden hizmet veren medya sağlayıcı Netflix tarafından ilk sezonu yayımlanan Narcos’un 2. sezonu, 2016 senesi içerisinde izleyenlerin ilgisine sunulacak.

28 Ağustos’ta 10 bölümü birden yayımlanan dizi büyük ilgi görmüş ve 2. sezonun çekimleri için yeşil ışık 3 Eylül’de yakılmıştı. Dünya tarihinin en büyük uyuşturucu kaçakçısı Kolombiyalı Pablo Escobar’ın kurduğu imparatorluğun konu edildiği dizinin IMDB puanı 9.1 düzeyinde bulunuyor. Yaklaşık 55 dakika süren 10 bölümden oluşan ilk sezonda Escobar’ın yükselişi ve ülkenin yönetimine etki edecek kadar güçlenmesi anlatılırken, Amerikalı DEA ajanlarıyla büyük bir köşe kapmaca yaşanıyor.

Brezilyalı aktör Wagner Moura’nın Pablo Escobar’ı canlandırdığı dizide, Amerikalı DEA ajanı Steve Murphy rolünde ise Boyd Holbrook yer alıyor. 1970-80’li yılların Kolombiya’sını tüm gerçekliğiyle gözler önüne seren yapımda, suç, zekâ ve iktidarın bir kişide toplanmasının toplumsal hayatı ne hale getirdiğine şahit olacaksanız. Narcos, bu yönüyle de bir belgesel kıvamında.

2. sezonun ne zaman başlayacağına dair kesin bir bilgi verilmemekle beraber, 2016’nın Ağustos aylarında yayımlanması bekleniyor. Bu sezonda, işlerin Escobar’ın aleyhine döneceği ve hem devlet ham de DEA ile olan kanlı mücadelenin artacağı konuşuluyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE