Mustafa Sandal, E-Spora Yatırım Yapacak

Ünlü pop sanatçısı Mustafa Sandal, E-spor sektörüne yatırım yapacağını duyurdu.

Mustafa Sandal, resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile, E-Spor sektörüne adım atacağını duyurdu. E-Spor sektörüne yatırım yaparak bu işte, Batuhan Özkan ve Kerem Tarhan ile birlikte çalışacağını da söyledi. Mustafa Sandal bu duyurusunu ile, geçen akşamki Beşiktaş galibiyeti sayesinde yaptı. Beşiktaş – Porto maçından sonra Beşiktaş’ı kutlarken, bu paylaşımı ile E-Spor sektörüne yatırım yapacağını da açıkladı.

Yılların eskitemediği pop sanatçısı Mustafa Sandal’ın böyle bir adım atması oldukça umut verici. Böylece, E-Spor sektörünün ülkemizde daha da yaygınlaşacağını umuyoruz. Maalesef E-Sporda şu anda, bu şekilde büyük ve ünlü isimlerin desteği, oldukça ses getirebiliyor.  Ünlü isimlerin E-Spora destek verdiklerini söylemesi, Hem maddi hem de manevi açıdan, takımlar ve oyuncular için olumlu bir etki yaratacaktır.

Ülkemizde en son Fenerbahçe’nin E-Spora adım atması büyük ses getirmişti. Hali hazırda Fenerbahçe’nin de E-Spor liglerinde olması, E-Spor ile ilgilenmeyenlerin bile dikkatini çekebiliyor. Bu sefer buna benzer bir adımın ise bir pop sanatçısından gelmesi, daha fazla kişiye ulaşabilir. Yabancı ülkelerde buna benzer hareketler mevcut. Örneğin; futbol dünyasının ünlü isimlerinden Neymar, bir E-Spor takımı satın almak istediğini söylemişti. Bunun gibi hareketlerin ülkemizde de artacağını umuyoruz. Mustafa Sandal bu konuda, şimdi büyük bir başlangıç yapmış olabilir. Pop sanatçısının sektöre ne şekilde yatırım yapacağını da henüz bilmediğimizi belirtelim.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE