MSI, PC Building Simulator İçin Sponsor Oldu

Bilgisayar kasası hazırlayacağınız simülasyon oyununda, MSI ürünlerini kullanabileceksiniz. 

PC Building Simulator, PC toplayacağınız bir simülasyon oyunu. Oldukça ayrıntılı bir oyun olan  PC Building Simulator’da; hedeflediğiniz bilgisayara ulaşabilmek için birbirine uyumlu donanımlar seçmeniz, seçtiğiniz parçaları ve vidaları yerleştirmeniz hatta termal macunu bile sürmeniz gerekiyor. Bu süreçte de kasanızda kullanacağınız ekipmanlar, MSI’a ait parçalar olacak.

Bu oyun sayesinde bir bilgisayar kasasının nasıl hazırlandığını öğrenebileceksiniz. Ayrıca oyunda iki adet mod bulunacak; “Free Build” modunda her şey ücretsiz olacak ve istediğiniz bilgisayar için istediğiniz parçaları kullanabileceksiniz. Kariyer modunda ise atölyenize bilgisayarlar gönderilecek ve siz bu bilgisayarları onararak ve onlara parçalar ekleyerek para kazanıp, atölyenizi büyütmeye çalışacaksınız.

PC Building Simulator’ün geliştiricisi Irregular Corporation, MSI ile bir anlaşma yaptı. Bu sponsorluk anlaşması sayesinde oyun içerisinde MSI’ın anakartlarını ve grafik kartlarını kullanabileceksiniz. Bunlara ek olarak oyunda NVIDIA GeForce GTX 10 serisi ve AMD Radeon RX serisi grafik kartları, Z370 Gaming Pro Carbon ve Z270 Gaming Pro Carbon anakartları da bulunacak.

PC Building Simulator, 27 Mart 2018’de Steam üzerinde satışa sunulacak. Oyunun fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi verilmedi.  PC Building Simulator’ün MSI ile yaptığı sponsorluk anlaşması için yayımlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE