Mr. Robot’un İkinci Sezonu Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

2015 yılında hayatımıza giren ve seyircisi tarafından oldukça ilgi gören Mr. Robot’un ikinci sezonu hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Bir yaz dizisi olarak televizyon ekranlarına gelen ve kısa zamanda başarıyı yakalayan Mr.Robot, ilk sezonu ile oldukça adından söz ettiren diziler arasında yer almayı başardı.

Yönetmenliğini Sam Esmail’in yaptığı başrollerinde Rami Malek, Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallström’ün rol aldığı Mr.Robot geçtiğimiz günlerde düzenlenen 73.Altın Küre Ödüllerinde de iki ödülün sahibi oldu. En iyi Dizi Ödülü’nün sahibi olan Mr. Robot, başrol oyuncusu Christian Slater’a da En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandırdı.

Dizinin yayıncı kanalının düzenlediği panele katılan dizinin yönetmeni ve sevilen oyuncuları ilk sezonun yanı sıra merakla beklenen ikinci sezon hakkında da bilgiler paylaştı. Yönetmen Sam Esmail; “Bütün dizi Elliot’ın duygusal yolculuğu hakkında ve ben bu yolculuğa odaklanmak istiyorum. Elliot, ikinci sezonda hayal gördüğü gerçeği ile yüzleşecek ve bununla baş etmeye çalışacak.” açıklamasında bulundu.

İlk sezonu oldukça iyi başlayan ama devam bölümlerinde biraz hayal kırıklığı yaratan Mr. Robot sekizinci bölüm ile seyircisini oldukça şaşırtmış ve başka bir noktaya taşımıştı. Elliot’un yaşadığı duygusal karmaşada neyin hayal neyin gerçek olduğunu çözmeye çalışırken sezon finali yapan dizinin yeni sezonunda, bu karmaşa devam edecek gibi gözüküyor. Ayrıca dizinin başrolünü canlandıran Rami Malek, seyircinin en çok aklında soru işareti olan “Birinci sezonda hayal olduğunu bilmediğimiz başka olgular var mı?” sorusunu Esmail’e yöneltti ve hepimizin beklediği cevap Esmail’den geldi. Tabi ki evet.

Bu açıklamalardan anladığımız kadarıyla Mr.Robot’un yeni sezonunda bizi hayal mi gerçek mi olduğunu kestiremediğimiz yeni olaylar bekleyecek. Filmin yaz aylarında, 2. sezonu ile ekranlarda olacağını hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE