Moto Z ve Moto G4 İçin Nougat Geliyor

7.0 Nougat güncellemesi için bir hamle de Lenovo / Motorola’dan geldi. Şirket yakın bir zaman önce bu iki cihazını 7.0 sürümüne yükselteceğini duyurdu.

Her geçen gün lider şirketler hangi modellerine 7.0 güncellemesinin geleceğini açıklıyorlar. Bunlardan birisi de Motorola şirketini satın alan Lenovo. İlk olarak Nexus ve AndroidOne platformundaki cihazlara gelen yeni sürüm yayılmaya devam ediyor.

Şirket tarafından gelen açıklamaya göre Z serisindeki  Moto Z Droid, Moto Z Force Droid, Moto Z Play Droid ve G4 serisindeki Moto G4, G4 Plus ve G4 Play cihazları Q4’te yani 4. Çeyrekte (Ekim-Kasım-Aralık) güvenlik güncellemeleri ile beraber geleceği resmi olarak duyuruldu. Kesin bir tarihin verilmemesi kullanıcılarda burukluk yaratırken 3 aylık bir bekleme süresine girilmiş oldu.

İlk olarak Google Nexus cihazlarına gelen Nougat güncellemesi 22 Ağustos 2016 tarihinden itibaren her cihaza açık hale getirilmişti. A’dan Z’ye birçok alanda yenilikler getiren Nougat, Android sürümünün 14. versiyonu olarak karşımıza çıkmakta. İlk tanıtımları ‘’N’’ kod adıyla yapıyla yapılan yeni güncelleme için Noodle, Nutella, Nachos gibi değişik isimler ileri sürülmüştü.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE