Mortal Kombat X’in 1.03 Yaması Yayımlandı

20 Nisan gibi yakın bir zamanda çıkan 1.02 yamasının ardından şimdi de oyun için 1.03 yaması yayımlandı.  

Oyunun geliştiricisi NetherRealm’ın yayımladığı yeni yama temel olarak oyun sırasında karşılaşılan problem ve bug’ları çözmeyi planlıyor. Patch 1.03’ün oyun için çıkan 3. güncelleme paketi olduğunu ve indirilecek dosyanın yaklaşık 3GB civarında yer tutacağını belirtelim.

Yamanın içeriğine göz attığımız zaman, Sony Entertainment Network’a bağlanma problemleri ve bundan ötürü PlayStation 4 kullanıcılarının bloke olması, kolay Fatality satın alımının eklenmesi, Leader Board’ın düzeltilmesi gibi değişiklikleri içeriyor. Arkadaşlar, Fatality’leri kendimiz yapmaya uğraşalım satın almayalım lütfen :).

14 Nisan 2015’de PC, PlayStation 4, Xbox One ve mobil versiyonlarıyla piyasaya çıkan Mortal Kombat X satış listelerine çok hızlı bir giriş yapmıştı. İngiltere’de (perakende satışlarda ve dijital satış rakamları dâhil edilmeden) geçen haftanın en çok satan oyunu olmayı başarmıştı.

23 yıllık bir geçmişi olan efsane serinin bu son oyunu için en başarılı ve etkin reklam kampanyasının yürütüldüğünü de belirtmekte de fayda var. Öte yandan, oyunun PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümleri Amerikalı indie oyun stüdyosu ‘’High Voltage’’ tarafından geliştirilirken, bu yaz içerisinde çıkarılması planlanıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE