Mortal Kombat X’e Yeni Karakter Tanya, DLC İle Gelecek

Mortal Kombat X’in direktörlerinden Ed Boon’un yaptığı açıklamaya göre, ‘’Tanya’’ karakteri oyuna birkaç hafta içinde dâhil edilecek.

Bu haber çok şaşırtıcı değil çünkü zaten Mart 2015’de Tanya’nın oyuna geleceği teyit edilmişti. 1997 yılında piyasaya çıkan Mortal Kombat 4’de ilk olarak karşımıza çıkan Tanya, oyunun efsane dövüşçülerinden biri. Oyuna gelecek birçok karakteri içeren ve 30$’a satılan Kombat Pack ile Tanya’yı edinebilecek veya ayrıca satın alabileceksiniz.

23 yıllık bir geçmişi bulunan Mortal Kombat’ın bu son oyunu, 14 Nisan 2015’de Xbox One, PlayStation 4, PC ve mobil sürümleriyle piyasaya çıkmıştı. Oyunun bu versiyonlarının NetherRealm Studios tarafından geliştirildiğini belirtelim. Serinin bu en başarılı oyunu olarak kabul edilen Mortal Kombat X, çıktığı andan itibaren satış listelerinde lider olarak yer almayı başarmış ve UK Chart’ta, 3 hafta boyunca liderliği kimseye bırakmamıştı.

Oyunun Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümleri Amerikalı indie oyun stüdyosu ‘’High Voltage’’ tarafından geliştirilirken, 31 Ağustos 2015’de piyasaya çıkması bekleniyor.

Turkgamer Yorumu: Piyasadaki diğer dövüş oyunlarından ciddi ölçüde ayrışmayı başaran Mortal Kombat X oldukça yaratıcı Fatality’leri, grafik kalitesi ve yaratıcı detaylarıyla ön plana çıkıyor. NetherRealm’in lansman öncesi oyun için yürüttüğü canlı yayınlar, paylaştığı videolar ve fragmanların da bu başarıda katkısının büyük olduğunu düşünüyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE