Mortal Kombat X’den Son Haberler

Mortal Kombat X

Çok başarılı bir PR kampanyası yürüten Mortal Kombat X’in çıkışına sayılı zaman kalırken, haber akışında da bir hızlanma söz konusu.

Oyunun geliştirmesinden sorumlu NetherRealm Studios’dan Tyler Lansdown yaptığı açıklama da oyuna kolay Fatality’lerin eklendiğini söyledi. Kolay Fatality’den kasıt; tuş kombinasyonları yapmadan sadece tek tuşla Fatality yapabilmek. Açıkcası, Fatality yapabilmek beceri gerektiren ve bir o kadar zor ama bir o kadar da zevkli bir özellikti, biraz kolaya kaçılmış diye düşünüyoruz.

Öte yandan, Erron Black resmi olarak oyuna eklenmiş bulunuyor. Mortal Kombat X için özel yayımlanan çizgi roman serisinde bu vahşi batıdan gelmiş silahlı soyguncuyu andıran Erron Black’in oyuna dâhil olacağına dair bazı ipuçları verilmişti.

Son olarak, oyunun tanıtımı için bir reklam filmi de yayımlandı.

Oyun için her şey nerdeyse hazır gibi, lansman sonrası satış rakamları ve oyuncu yorumlarını merakla bekliyoruz.

Mortal Kombat X, 14 Nisan 2015’de PlayStation 4, PC ve Xbox One sürümleriyle oyun severlerin ilgisine sunulacak. Öte yandan, ABD Chicago’daki indie oyun stüdyosu ‘’High Voltage’’ tarafından geliştirilen oyunun Xbox 360 ve PS3 versiyonlarının yaz aylarında çıkması bekleniyor.

Ekte Erron Black’in tanıtım videosunu ve Mortal Kombat X reklam filmini bulabilirsiniz.

[youtube id=”-y1NUJ11O5o”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE