Mortal Kombat X’den Acımasız Briggs Ailesi Videosu Yayımlandı

Oyunun geliştiricisi NetherRealm Studios, oyunun eski karakterlerinden Jax (Jackson Briggs) ve kızı Jacqueline Brigss’in dövüş sahnelerinin olduğu yeni bir video yayımladı.

Turkgamer olarak bu senenin en iddialı dövüş oyunu olduğunu düşündüğümüz ‘’Mortal Kombat X’’, 14 Nisan 2015’de Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle piyasaya çıkacak.

Yakın zamanda, Amerikalı indie stüdyo ‘’High Voltage’’ tarafından geliştirilen oyunun PS3 ve Xbox 360 versiyonları ertelenmiş ve 2015’in yaz aylarında çıkacağı açıklanmıştı. NetherRealm Studios ayrıca, iOS ve Android’lere gelecek mobil sürüm üzerinde de çalışmalarını sürdürmekte.

Şu ana kadar yayımlanan tüm videolara baktığımız da, Mortal Kombat X biraz saldırgan ve vahşi bir çizgi çizse de, öte yandan bu özelliklerin oyunu daha gerçekçi ve heyecan verici yaptığını düşünüyoruz. Özellikle, Fatality’ler sırasında iç organların uğradığı hasarın detaylandırılması oldukça tüyler ürpertici. Zaten, ‘’PEGI 18’’ uyarısıyla oyunun yayımlanacak olmasının ana sebebi de bu olsa gerek. Oyun için, şu ana kadar yayımlanmış videolara sitemizden göz atabilirsiniz.

Oyuna dâhil olacağı kesinleşen bu baba ile kızın oldukça acımasız olduğu, iç organ, kaburga, kafatası dinlemeden söküp attıkları ‘’FATALITYLERINI’’ izleyeceğiniz videoyu aşağıda paylaşıyoruz.

[youtube id=”1KA75kiThUU”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE