Mortal Kombat X’de 100’den Fazla Brutality Olacak

mortal kombat x wallpaper

Oyunun geliştiricisi NetherRealm, Twitch’deki canlı yayını sırasında Mortal Kombat X’e 100’den fazla Brutality’nin dahil olacağını söyledi.

Brutality’lerin bir kısmı canlı yayında gösterilirken, bazı oyun severler tarafından çok etkileyici bulmadıklarını belirtelim. Bazı oyuncular yeni Brutaliy’leri eskisine nazaran oldukça basit bulurken, diğer bir kısım ise Fatality’lerden bile kısa olduğunu düşünüyor. Bakalım gelen geri dönüşlerin ışığında, NertherRealm bazı değişikliklere gidecek mi?

Öte yandan, NetherRealm, Mortal Kombat X’e yeni gelecek dövüşçünün yakın zamanda açıklanacağını belirtti. Acaba bu karakter bizim de daha önce haberini yaptığımız maskeli silahlı soyguncu olan ‘’ Erron Black ’’ mi olacak? http://bit.ly/1C3bx6Z

Rakibinizi yendikten sonra K.0. yapmadan önceki son hamle olarak tamımlanan Brutality’ler, ilk olarak 1996 yılında piyasaya çıkan ‘’ Ultimate Mortal Kombat 3 ’’e dahil edilmişti. Brutality’lerin yanında ayrıca oyuna zaman içinde Animality, Friendship, Babality gibi K.O. hamleler eklenmişti.

Mortal Kombat X, 10 Nisan 2015’de PC, PS3, PS4, Xbox One ve Xbox 360 sürümleriyle piyasaya çıkacak.

Aşağıda bazı Brutality’lerin gösterildiği oyun videosunu izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE