Mortal Kombat X ve GTA 5 PC, Oyun Satış Listelerini Altüst Etti

Geçen hafta piyasaya çıkan Mortal Kombat X, oyun satış listelerine çok hızlı bir giriş yaptı.

14 Nisan 2015’de PlayStation 4, Xbox One, PC ve mobil sürümleriyle piyasaya çıkan ‘’Mortal Kombat X’’, İngiltere’nin en çok satan oyunları listesi olan ‘’UK Chart’’ ta geçen hafta liderliğe oturmaya başardı.

23 senelik mazisi olan Mortal Kombat, tarihindeki en hızlı satış rakamlarına ulaştı. Oyun için yoğun yürütülen PR kampanyasından sonra, çok şaşırmadığımızı söylememiz lazım. Mortal Kombat X’in perakende PS4 satışları, Xbox One satışlarını nerdeyse ikiye katlamış durumda. Öte yandan, oyunun Xbox 360 ve PS3 versiyonlarının bu yaz oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Satış listelerini karıştıran bir diğer isimde GTA 5’in 13 Nisan’da çıkan PC sürümü olurken, ‘’Battlefield Hardline’’ tahtından indirildi. GTA 5 PC sürümü, piyasaya çıktıktan 1 hafta sonra, UK Chart’a 2. sıradan giriş yaptı. İşte 13-19 Nisan haftasının en çok satan ilk 10 oyunu:

  1. Mortal Kombat X
  2. GTA 5
  3. Battlefield Hardline
  4. Fifa 15
  5. Bloodborne
  6. Far Cry 4
  7. CoD: Advanced Warfare
  8. Minecraft Xbox Sürümü
  9. Minecraft PS Sürümü
  10. Dying Light

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE