Mortal Kombat X, PS3 ve Xbox 360’lere 31 Ağustos’ta Geliyor

Amazon üzerinden yayımlanan çıkış tarihine göre, Mortal Kombat X’in Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümleri 31 Ağustos 2015’de piyasa çıkacak.

14 Nisan 2015’de Xbox One, PlayStation 4, PC ve mobil sürümleriyle oyun severlerle buluşan oyunun geliştirilmesi NetherRealm Studios tarafından yürütülmüştü. Çok başarılı bir çıkış yakalayan oyun, satış listelerinde 2 haftadır 1.’liğini korurken, özellikle görselleri ve heyecan verici Fatality’leriyle piyasadaki diğer dövüş oyunlarından ayrışıyor.

Normalde oyunun PS3 ve Xbox 360 versiyonlarının da yeni nesil konsol sürümleriyle beraber çıkması beklenirken, yakın zaman önce yaz aylarına ertelendiği açıklanmıştı. Mortal Kombat X’in bu 2 sürümü Amerika’lı indie oyun stüdyosu ‘’High Voltage’’ tarafından geliştiriliyor.

Lansmanı sonrası çok büyük sıkıntı yaşanmayan oyun için, şu ana kadar 3 tane yama yayınlandı. Şebeke sıkıntıları ve bug’ların çözüme kavuşturulduğu yamaların hızlıca ve etkin bir şekilde kullanıcılara ulaştırılması, oyun kalitesini olumlu etkilediği görüşündeyiz. Oyun severler de, hızlı bir şekilde sunulan bu yamalardan oldukça memnun görünüyor.

23 yıllık bir mazisi olan oyunu çocuk yaşta oynamaya başlayanlar, şu an 30-35 yaşlarına geldiler ama hala aynı tadı alabiliyorlar, yaşlandık mı nedir? 🙂

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE