Mortal Kombat X Goro Fragmanı Yayımlandı

Oyunun yapımcısı NetherRealm Studios, Mortal Kombat X’e gelecek Goro karakteri için bir tanıtım videosu yayımladı.

Mortal Kombat serilerinin başında beri yer alan ama seçip oynanamadığımız, bu yarı insan yarı ejderha dövüşçünün videosunu çok etkileyici bulduğumuzu belirtmemiz lazım. Şu ana kadar her yayımladığı videosu heyecan verici olan NetherRealm bu fragmanla zirveye çıkmış durumda.

Alevler saçmasının yanında, kafa tasasını attığı üstten yumrukla gövdenin içine sokan Goro baya etkileyici, özellikle 28. saniyedeki kaburga sahnesine bakmanızı öneriyoruz.

Goro’ya karşı dövüşürken seri hareket edebilen bir dövüşçü seçmek iyi bir strateji olacaktır diye düşünüyoruz ama yakın dövüşte sizi eline geçirirse biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz 🙂

Oyunu ön siparişle alacaklar Goro’yu elde edecekler, aksi takdirde ancak ek paket satın alarak bu karaktere sahip olabileceksiniz. Ayrıca, Goro DLC’si hakkında henüz bir bilgi de mevcut değil.

Mortal Kombat X, 14 Nisan’da PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle piyasaya çıkarken, Amerikalı Indie oyun stüdyosu ‘’High Voltage’’ ın geliştirdiği PlayStation 3 ve Xbox 360 versiyonları ise bu yaz aylarında oyun severlerin ilgisine sunulacak. Ayrıca, oyunun mobil sürümü de yapım aşamasında.

Ekte, Goro’nun yaptığı vahşeti görebileceğiniz videoyu bulabilirsiniz.

[youtube id=”NuC1WepnrCM”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE