Mortal Kombat X, En Çok Satan Oyun Olmayı Sürdürüyor

Turkgamer olarak referans aldığımız ‘’UK Chart’’ ta, Mortal Kombat X, lansmanın dan sonra üst üste 3. haftayı da lider olarak kapatmayı başardı.

Haftalık olarak yayımlanan ve İngiltere’de (perakende) en çok satılan oyunların listelendiği ‘’UK Chart’’ genel oyun satış eğilimleriyle ilgili oldukça iyi fikir vermekte.

Satışları %32 düşmesine rağmen listedeki liderliğini koruyan Mortal Kombat X, gelecek hafta da bu başarısını sürdürebilirse, Battlefield Hardline’ın 4 haftalık liderlik rekorunu egale etmiş olacak. Öte yandan, geçen hafta önemli bir oyunun piyasaya çıkmaması veya özel indirimler yapılmaması gibi faktörleri de göz önüne almakta fayda var.

İlk 10’da çok ufak değişiklikler olurken ‘’Borderlands: The Handsome Collection’’ 9. sıradaki yerini, ilk 10’a yeni giren ‘’ Halo: The Master Chief Collection’’ a kaptırmış durumda.

19 Mayıs’ta piyasaya çıkması planlanan Polonyalı CD Projekt RED’in yeni oyunu ‘’The W

itcher 3: Wild Hunt’’ ın listeler de dalgalanma yaratabileceğini düşünüyoruz. Öte yandan, 23 Haziran 2015’de çıkacak ‘’Batman: Arkham Knight’’da uzun zamandır beklenen oyunlardan.

27 Nisan – 3Mayıs 2015 tarihleri arasında en çok satan oyunlar listesi şu şekilde oluştu:

  1. Mortal Kombat X
  2. GTA 5
  3. Battlefield Hardline
  4. Fifa 15
  5. Minecraft PlayStation Sürümü
  6. Dying Light
  7. Minecraft Xbox Sürümü
  8. Call of Duty: Advanced Warfare
  9. Halo: The Master Chief Collection
  10. WWE 2K15

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE