Mobyte’dan Yeni Bir Mobil Oyun: ‘’Car Stunt Racing’’

Türk indie oyun stüdyosu Mobyte, off road yarış oyunu ‘’Car Stunt Racing’’i hem Google Play hem de App Store üzerinden yayımladı.  

Birbirinden farklı 20 parkurlardan oluşan Car Stunt Racing’de Jeeplerle zamana karşı bir yarış oyun severlere sunuluyor. Oyundaki temel hedef parkurların tamamlanması olurken, gerçek dünyadan bağımsız bir ortam yaratılmış durumda. Parkurlar zorluk ve uzunluklarına göre ayrılırken, galeride yer alan 6 farklı araçtan birini seçebiliyorsunuz. Ayrıca araçlar, dış kaplama rengi ve deseni; teker genişliği ve yüksekliği gibi özelleştirmeler ile birbirinden farklı hallere getirilebiliyor.

Oyun içerisinde bir turnuva sistemi yer alırken 1000, 2000 ve 5000 coin ile katılabilen bu turnuvalarda başarılı olunması halinde 10.000 coine kadar kazanılması mümkün. Öte yandan, bu mod da kullanıcılar sistem üzerinden seçilen botlarla yarışarak kasalarındaki paraları hızlıca artırıp araç özelleştirmelerini daha kolay bir şekilde yapabiliyorlar.

Mobil oyunlar geliştiren bir teknoloji firması olan Mobyte, 2013 yılının sonunda kuruldu. Geliştirdikleri oyunlar 150’den fazla ülkede kullanıcılarla buluşurken ve 2 milyonun üzerinde indirildi. Stüdyonun Driftking isimli bir başka mobil oyunu olduğunu da son olarak bildirelim.

Car Stunt Racing’in tanıtım videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”Px4Wi5GpzYg”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE