Mobil Cihazlara Yeni Oyun: ‘’Dragon Hills’’

Bağımsız video oyun geliştiricisi ‘’Rebel Twins’’ yeni oyunları ‘’Dragon Hills’’ i mobil cihazlar için çıkarmaya hazırlanıyor.

iOS ve Android’lere gelecek yeni oyunun çıkış tarihi belli olmamakla beraber, 2015’in bahar aylarında oyun severlerle buluşması bekleniyor.

‘’Crumble Zone’’, ‘’Daddy Was a Thief’’ veya ‘’Aliens Drive Me Crazy’’ oyunlarında olduğu gibi sıra dışı bir senaryoyla karşımıza gelen ’’Rebel Twins’’, Dragon Hills’in başkahramanı olan prensesi kontrol etmemizi istiyor. Klişe bir öykü olan prensin prensesini kurtarması yerine; prensesin tutsak olduğu yerden kendi çabalarıyla kaçması ve bir ejderha çalarak onu kaçıranlardan öç alması gibi eğlenceli bir senaryo yaratılmış durumda. Oyunda, ejderhanızı kontrol edip, düşmanlarınıza karşı amansız bir mücadele vereceksiniz.

Yayımlanan oyun tanıtım videosunda, bol aksiyon ve maceranın olacağı görülmekle beraber ayrıca efsane boss dövüşleri de olacak.

Öte yandan, Rebel Twins piyasadaki diğer mobil oyunların öne çıkan öğelerini de bu yeni oyununda bir araya toplamayı başarmış görünüyor.

Oyun sitelerinde gördüğümüz bazı yorumlarda Dragon Hills’e, Deceased Pixel LLC’in ‘’Super Mega Worm’’ isimli mobil oyunundan bazı özelliklerin dâhil edildiği söyleniyor.

Daha önce hiç Rebel Twins oyunu oynamayanlar Google store’dan bazılarını indirip deneyebilirler. Ayrıca, oyunun fragmanına da göz atmayı unutmayın.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE