Misafir Çocuğuna Açılabilecek 10 Oyun

User Rating: 7

Bu yazımızda misafir çocuğuna açılabilecek oyunları listeledik.

mortal-kombat-x10- Mortal Kombat X

Gelen misafir çocuğunun yaşı küçükse siz oynarken onun eline çalışmayan bir kol verip keyfinize bakabilirsiniz. Ama yaşı büyükse ve ne olup bittiğinin farkındaysa zaten onun ağzını burnunu kırmak için daha iyi bir oyun bulamazsınız.

europa-universalis-49- Europa Universalis 4

Gelen çocuğa bu oyunu açın ve oyunu çözmeye çalışırken ona ekonomiden, dış borçlardan, papalık sisteminden, endülüs emevi devletinden falan bahsedin. Saatler sonunda eğer hayatta kalabilirse zaten bir daha asla size gelmeyecektir.

silent-hill-p-t8- Silent Hill P.T.

Ona çok eğlenceli bir oyun açacağınızı söyleyin ve daha sonra da oyun hakkındaki en korkunç şeyi ona açıklayın. KONAMİ nin kendi kendine bu oyunu iptal etmiş olması #LANETOLSUNSANAKONAMI

euro-truck-simulator-27- Euro Truck Simulator 2

Oyunu açmadan önce mutlaka Türkiye modunu indirin ve ona Gaziantep – Adana arası muhteşem bir yolculuk hazırayın. Bu hangi çocuğun hayali değil ki.

minecraftin-klonlari6- Minecraft’ın Klonları

Ona Minecraft ın başarılarından sonra doğmuş olan klonlarından bir tanesini oynatın ve aslında gerçek Minecraft’ın bu olduğunu ve bütün dünyanın yanlış bildiğini söyleyin. Belki böylece Minecraft bir çocuk oyuncusunu daha kaybetmiş olur.

i-am-bread5- I Am Bread

Ütopik bir oyun, efsanevi bir mücadele hepsi bu oyunda. Tam onu heyecanlandırdığınızda bu oyunu açın. Evet bildiğiniz ekmeksiniz bu oyunda.

qwop4- QWOP

Ona bilgisayarda oyun olmadığını söyleyin ve dünyanın en zor browser oyunu olan QWOP’u açın ve daha sonra 11 yaşında geldiği evinizden 55 yaşında ayrılışını keyifle izleyebilirsiniz.

the-sims-43- The Sims 4

Oyunu açın ve çocuğa bırakın. Ona aile değerlerinden ve uzaylılardan bahsedin.

league-of-legends2- League of Legends

Oyunun ortasında çıkanlardan trollerden, bilimum akrabalarınıza küfredenlerden, karşı takımı feedlemek dışında başka hiçbirşey yapmayanlardan gına mı geldi? Şimdi intikam zamanı. Yedek hesabınızla LOL’e girin, misafir çocuğunu başına oturtun ve arkanıza yaslanıp onları delirtmesini izleyin.

dead-space-31-  Dead Space 3

Ona bu oyunu oynatın, ilk birkaç ölüşünden sonra ailesi sizi izlerken ona zombileri loot etmek ve öldürmek için tek tek uzuvlarını kopartmanız gerektiğinden bahsedin.

7
İyi

Beğendiysen Oyla ! :)

6 1

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE