Mirror’s Edge Oyunu, Dizi Oluyor

Electronic Arts, ünlü oyunu Mirror’s Edge’in dizi olabilmesi için, bu zamana kadar The Office ve The Tudors gibi daha birçok başarılı yapıma imza atan Endemol Shine ile anlaştı.

2016 yılı hiç kuşkusuz oyun severler için oldukça heyecanlı bir yıl oluyor. Duyurulan ve piyasaya sürülen bir çok güzel oyunun yanı sıra Warcraft ve Assasins Creed gibi yapıtların vizyon filmleri de oyun severlerle buluşuyor. Bunun son örneği de başarılı yapım Mirror’s Edge.

EA Digital Illusions CE (DICE) tarafından geliştirilen ve Electronic Arts‘ın dağıtımını üslendiği, kısa sürede kendine ait bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Mirror’s Edge oyununun, televizyon ekranlarına taşınması planlanıyor. Söylentilere göre Endemol Shine Stüdyoları, Faith’in serbest koşu maceralarını içeren bir aksiyon dizisi oluşturmayı düşünüyor. Endemol Shine Stüdyoları Başkanı Sharon Hall‘a göre, Mirror’s Edge dünya genelinde hayli gelişen oldukça büyük bir hayran kitlesine ve oldukça güçlü bir kadın başkaraktere sahip. Bunun sonucu olarak da Mirror’s Edge’in global anlamda büyük bir televizyon kitlesine sahip olma potansiyeli var. Henüz filmin oyuncu kadrosu açıklanmasa da, haberin kendisi bile hayranları oldukça heyecanlandırdı.

EA ve DICE, dizi hakkında en ufak bir bilgi vermekten kaçındığı için, gözler yeni Mirror’s Edge oyununa çevriliyor. Mirror’s Edge Catalyst, 7 Haziran’da oyun severlerle buluşacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE