Minecraft’ın Grafik Kalitesini Arttıracak Yeni Yama

Minecraft resim

Microsoft, Minecraft’ın grafiklerini karanlık ve soluk bulanlar için yeni bir yama yayımladı.

‘’Pattern Texture Pack’’ ismindeki bu ek paket sayesinde oyunun renkleri daha parlak ve canlı hale gelecek. 0.99$ gibi uygun bir rakama satışa çıkan yeni yama, Xbox ve PlayStation konsolları için kullanıma hazır durumda. Yeni grafiklerin nasıl olacağı hakkında bir fikir sahibi olmanız için, ekte bazı ekran görüntülerini paylaşıyoruz.

2.5 milyar $’a Microsoft tarafından satın alınan Mojang’in geliştirdiği Minecraft, dünya da en çok oynanan oyunlar arasında bulunuyor ve tüm sürümleriyle oyun satış listelerinde üst sıralarda yer alıyor.

Yakın zamanda yayımlanan, ‘’Simpsons DLC’’ si ilk olarak Xbox sürümü için gelmiş ve bundan sonra çıkacak her eklentinin önceliğinin, Microsoft konsollarına olacağı izlenimine neden olmuştu. Son çıkan ‘’Pattern Texture Pack’’ in aynı anda tüm konsollara gelmesi, PlayStation kullanıcılarını epeyce sevindirmişe benziyor.

Türkiye’de aile içi şiddet ve çocuklar için sosyal riskler barındırdığı gerekçesiyle, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yasaklanması gerektiği açıklaması yapılmıştı. Oyunun, Türkiye’deki geleceği konusundaki belirsizlikler hala devam etmekte.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE