Minecraft: Story Mode Bölüm 1 İçin Yorumlar Karışık

Tamamen yeni bir Minecraft oyunu olan Story Mode’un ilk bölümü ‘’The Order of the Stone’’ 13 Ekim 2015 itibarıyla yayımlanırken, oyun dünyasından karışık yorumlar aldı.

Büyük oyun siteleri Story Mode’un iyi bir başlangıç yaptığına dair yorumlarda bulunurken, serinin devamında daha başarılı bir grafik yakalamasını bekliyorlar. TellTales Games ile Mojang’ın ortaklık yapmasının yeni oyuna oldukça yaratıcı öğeler kattığı görüşü ayrıca paylaşıldı.

Öte yandan, Steam kullanıcılarının yaptığı yorumlara bakıldığında beklentileri karşılayamadığını görülüyor. Oyun severler, Telltales’in geliştirici olarak yeteneklerini sergileyemediğini düşünürken, Story Mode’un başındaki karakter oluşturma sürecinin sıkıcı olduğunu söylediler.

Minecraft oyunun yaratıcısı İsveçli Mojang ve Telltale Games’in 2014’ün sonunda geliştirme çalışmalarına başladığı ‘’Story Mode’’ klasik Minecraft çizgisinin dışında yer alarak, tamamen yeni bir hikâyeyi oyun severlere sunuyor. Büyük bir felaket sonrası bir araya gelen dört kahramanın dünyayı kurtarmak için çıktıkları yolcuğun konu edildiği oyunda, Jesse isimli ana karakteri kontrol ediyorsunuz.

Minecraft: Tell Story Mode bu ilk bölümü olan ‘’The Order of the Stone’’ PlayStation 3, PlayStation4, Xbox 360, Xbox One ve PC sürümleriyle piyasaya çıkarken, Wii U’lara da geleceği de daha önce teyit edilmişti.

Mojang’ın 2014’de 2.5 milyar dolar karşılığında Microsoft’a satıldığını son olarak belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE